}

МЕНЕДЖМЕНТ ОРІОН в СНД ПІДВІВ ПІДСУМКИ 2018 і ПОСТАВИВ ЗАВДАННЯ на 2019

05 лютого в Мінську відбулася нарада Менеджменту Регіону СНД  . Серед тем для обговорення - підведення підсумків року та постановка завдань на 2019, а також обговорення проектів в частині розвитку портфеля продуктів, переходу до багато канальної моделі комунікації з партнерами в галузі охорони здоров'я, розвиток бізнесу генеричних продуктів і координація планів промоційної активності.

2018 рік був успішним для ОРІОН в СНД - споживання продукції пропонованої ОРІОН, особливо в рецептурному сегменті, істотно зросли в Росії, Україні та Казахстані. ОРІОН прагне розвинути портфель цих продуктів з метою пропозиції споживачам системних рішень в їх областях медичного знання. ОРІОН активно працює над вдосконаленням моделі просування продукції яка дозволила б надавати фахівцям в охороні здоров'я і споживачам повнішу інформацію про продукцію і при цьому не використовувати цінне для них робочий час.

ОРІОН, незважаючи на виклики виходять з зміни регулювання в частині маркування лікарських засобів, ускладнення правил комунікації з фахівцями, подовженням термінів допуску продукції в країни з упевненістю дивиться в майбутнє і впевнений, що попит на продукцію компанії має бездоганну репутацію якісних ефективних і безпечних товарів буде рости в найближчі роки.