}

АНОНС СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ ОРІОН ФАРМА (ФІНЛЯНДІЯ) І ГРУПИ КОМПАНІЙ КУСУМ (УКРАЇНА) в ОБЛАСТІ вікових ЗАХВОРЮВАНЬ ЦНС

ПРЕС РЕЛІЗ

ОРІОН ФАРМА, провідна компанія в області охорони здоров'я в Фінляндії (www.orion.fi) і група компаній КУСУМ, один з найбільш динамічних фармацевтичних виробників в Україні (www.kusumpharm.com) анонсують спільний проект з розвитку технології лікування Хвороби Паркінсона в Україні. В рамках підписаної угоди ТОВ «КУСУМ ФАРМ» запускає виробництво препарату КОНФУНДУС ТРІО, що вироблений з балку таблеток, що містять леводопу, карбідопу та ентакапон, вироблених ОРІОН ФАРМА в Фінляндії.

 

Ентакапон, який є ключовою складаючою комбінації КОНФУНДУС ТРІО, був винайдений компанією ОРІОН на прикінці 90-х років. Запуск Ентакапон, а потім і комбінованого препарату Сталево дозволило якісно поліпшити біодоступність леводопи1 і якісно змінити рівень життя пацієнтів з Хворобою Паркінсона2.

 

У 2003 році комбінація леводопи, карбідопи та ентакапону була запатентована і пізніше зареєстрована компанією ОРІОН в ЕС3 під назвою Сталево, який став одним з найбільш значущих і ефективних продуктів для терапії цього захворювання4.

 

Переміщення частини виробничого процесу з ОРІОН на завод групи компаній КУСУМ, який розташований в м.Суми (Україна), дозволить знизити собівартість продукту, що в свою чергу позитивно позначиться на доступності комбінованої леводопа-терапії для пацієнтів з Хворобою Паркінсона.

 

ОРІОН і КУСУМ спільно ведуть просування продукту і роботи пов'язані з розвитком технології терапії вікових захворювань ЦНС.

 

______________________________________________________________________________

1 (Gordin et al.2003)

2 (Stocchi, 2002; Rinne UK et al. Entacapone enhances the response to levodopa in parkinsonian patients with motor fluctuations. Neurology 1998; 51 (5): 1309-1314)

3 Реєстрація в Європейському Союзі №EMEA / H / C / 000511 від 17/10/2003

4 Brooks DJ, Leinonen M, Kuoppamaki M, Nissinen H. Five-year efficacy and safety of levodopa / DDCI and entacapone in patients with Parkinson's disease. J Neural Transm. 2008 Jun; 115 (6): 843-9.