}

Фарестон®

Фарестон® (Toremifen) - антиестрогенний препарат другого покоління. Це нестероїдний похідний трифенілетилену з приєднаним атомом хлору в бічному ланцюзі етилену, що відрізняє його від тамоксифену і визначає кращий профіль безпеки. Діючи опосередковано через ендогенні естрогени, тореміфен ефективно блокує зростання пухлини молочної залози. У пухлинній тканині тореміфен конкурентно зв'язується з рецептором естрогену. Крім того, тореміфен має здатність знижувати продукцію пролактину, що також може грати позитивну роль при лікуванні хворих на рак молочної залози.

 

При пероральному прийомі тореміфен повністю всмоктується і досягає піку концентрації в плазмі крові через 4 години. При дозі 60 мг в день стійка концентрація препарату досягається протягом 3-4 тижнів. Метаболізм тореміфену відбувається в печінці. Він виводиться головним чином з жовчю і фекаліями. Період напіввиведення тореміфену становить приблизно 5 днів, що дозволяє призначати препарат 1 раз на добу.

 

Тореміфен володіє відмінними показниками безпеки. Атом хлору стабілізує електронну структуру молекули і перешкоджає утворенню метаболітів, що ушкоджують ДНК. Завдяки цьому тореміфен не володіє мутагенними і тератогенними властивостями і не призводить до розвитку гепатоцелюлярного раку і раку ендометрію.

 

Тореміфен специфічно зв'язується з клітинними рецепторами естрогену і пригнічує синтез ДНК і поділ клітин.

  

Тореміфен ефективний і добре переноситься при лікуванні раку молочної залози у жінок в постменопаузі. При первинній пухлині частота ремісії становить 50%. У високих дозах тореміфен також ефективний у випадках, коли ендокринне і / або цитостатичня лікування не приносить результатів.

 

Показання:

Лікування гормонозалежного метастатичного раку молочної залози у постменопаузі у якостіпрепарату першої лінії.

Профілактика та лікування дисгормональних гіперплазій молочної залози.

Фарестон не рекомендований пацієнтам з естрогенрецепторнегативними пухлинами.

 

Форма випуску:
Таблетки 20 мг по 30 шт. в упаковці;
Таблетки 60 мг по 30 шт. і 60 шт. в упаковці.

 

Інструкція із використання

Проспект

Монографія

 

Представлена в цьому розділі інформація призначена виключно для спеціалістів охорони здоров'я!