СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ ОРІОН КОРПОРЕЙШН (ФІНЛЯНДІЯ) і ЮРІЯ ФАРМ (УКРАЇНА) в ПУЛЬМОНОЛОГІЇ

Оріон Корпорейшн, провідна компанія в області охорони здоров'я в Фінляндії (www.orion.fi) і ЮРІЯ-ФАРМ, одна з найбільш динамічних фармацевтичних компаній в Україні (www.uf.ua) анонсують спільний проект співпраці в пульмонології відносно колекції продуктів ІЗІХЕЙЛЕР®: Буфомікс® Ізіхейлер®, Будесонід Ізіхейлер® і Формотерол Ізіхейлер® в Україні.

 

Ізіхейлер®, багатодозовий порошковий інгалятор, що розроблений і запатентований Оріон Корпорейшн, - ефективний, нешкідливий для навколишнього середовища і в той же час простий у використанні інгалятор для лікування хронічних захворювань дихальної системи - бронхіальної астми (БА) і хронічних обструктивних захворювань легенів (ХОЗЛ).

Лінійка Ізіхейлер® розроблена з урахуванням необхідності у різних лікарських засобах на різних стадіях захворювання, так щоб пацієнти могли лікуватися з допомогою Ізіхейлер®, одного, простого у використанні інгалятора.

Ключовими характеристиками інгалятора Ізіхейлер® є конструкція пристрою, розробленого таким чином, щоб бути зручною у використанні та відповідати вимогам пацієнтів і забезпечувати високу клінічну ефективність1.

Більш детальна інформація про Ізіхейлер® міститься на сайті www.easyhaler.eu.

 

ОРІОН і ЮРІЯ-ФАРМ в рамках стратегічного партнерства спільно представляють продукт і проводять проекти пов’язані з розвитком технології лікування хронічних захворювань дихальної системи - бронхіальної астми (БА) і хронічних обструктивних захворювань легенів (ХОЗЛ).

 

Посилання:

  1. Chrystyn H.Clin Drug Invest 2006; 26(4): 175-183

ПРЕС РЕЛІЗ