}

Соціальний лабораторний проект «Доступне МНВ»

Соціальний лабораторний проект «Доступне МНВ»

Фармацевтична компанія «Оріон», спільно з мережею європейських медичних лабораторних центрів «Сінево» та аптечною мережею «Подорожник», ініціювали проведення соціального лабораторного проекту, метою якого є підтримка пацієнтів, які перебувають на терапії варфарином.


Місія проекту - підвищити ефективність та безпеку антикоагулянтної терапії за рахунок забезпечення більш доступного лабораторного контролю стану пацієнта, а також поліпшити комунікацію між лікарем та пацієнтом.


Необхідність систематичного лабораторного контролю МНВ  (Міжнародного Нормалізованого Відношення) може знижувати прихильність пацієнтів лікуванню, і, як наслідок, у хворих ймовірне підвищення вірогідності життєвозагрозливих станів.

Мета проекту - підтримка пацієнтів, які потребують на терапію варфарином, сприяння якісному спостереженню за станом їхнього здоров'я, зниження вартості лабораторного контролю, зниження ризиків ускладнень.

Як це працює?

КРОК 1

При призначенні варфарину та лабораторного контролю МНВ, лікар інформує пацієнта про діючу соціальну програму, пояснює, що, при купівлі в аптеці варфарину, виробником якого є компанія Оріон, – Варфарину Оріон, пацієнт може отримати знижку на визначення МНВ у лабораторіях мережі «Сінево».

Перелік аптек, у яких можна придбати Варфарин Оріон та отримати картку зі знижкою на визначення МНВ у мережі лабораторій «Сінево»

КРОК 2

В будь-якій аптеці мережі «Подорожник», що приймають участь у соціальній програмі, при купівлі Варфарину Оріон, пацієнт отримує картку зі знижкою - 30% на визначення МНВ у лабораторіях мережі «Сінево»

КРОК 3

У будь-якому лабораторному центрі «Сінево», пацієнт може здати тест на МНВ зі знижкою 30%. (ціна без знижки – 120 грн., ціна зі знижкою – 84 грн., + взяття крові одноразовими системами – 30 грн, сплачується окремо).
Для цього необхідно зареєструвати картку на сайті www.synevo.ua. та отримати  SMS з кодом, який треба надати в лабораторії. При виникненні питань при регістрації, зверніться, будь ласка, за телефоном гарячої лінії 044 20 500 20. Фізично картки не приймаються.

У програмі задіяні усі відділення «Сінево», які розташовані на території України, крім відмічених на сайті *.

 

 

 

Інформація

Перелік аптек

Перелік лабораторій

 

В разі виникненні у лікарів додаткових питань зверніться, будь ласка, до медичного представника компанії Оріон або напишіть нам у Facebook:  https://www.facebook.com/groups/anticoagulantsmodernpractice/